Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - osobní asistent

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29588440785 | aktuálnost: 28.06.2024

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc

Upřesňující informace

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc zve k výběrovému řízení ke zkrácenému úvazku na hlavní pracovní poměr (úvazek 0,5) pozice pracovník v sociálních službách - osobní asistent.
Požadavky:
Vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách - pracovník v sociálních službách
Schopnost přizpůsobit se individuálním požadavkům klientů při asistenci
Zájem o cílovou skupinu, proaktivní přístup k pracovním povinnostem
Flexibilní časové možnosti (nepravidelná pracovní doba, výkon práce ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích).

Zodpovědné a spolehlivé jednání, komunikativnost a aktivní užívání online nástrojů (kalendář, formuláře, email, equip)

Nabízíme:

Smlouvu ve formě HPP na zkrácený úvazek (0,5); základní mzda 150 Kč/h plus prémie

Pravidelné supervize a vzdělávání,

Dovolená 25 dní (dle úvazku), příspěvek na penzijní připojištění

Pracovní náplň:

Úkony osobní asistence - doprovody, dopomoc s úklidem domácnosti, příprava a podání jídla, přesuny z invalidního vozíku, osobní hygiena, společnost

Spolupráce se sociálními pracovníky osobní asistence při plnění povinností, účast na poradách, školeních a supervizích

Výkon služby osobní asistence podle pravidel, postupů a pokynů daných metodikou

V případě zájmu o pracovní místo doručte profesní životopis a motivační dopis poštou nebo elektronicky nejpozději do 14.7.2024 včetně na uvedený kontakt: Mgr. Jana Měrková, email merkova@trendvozickaru.cz. Nástup je možný ihned. K osobnímu pohovoru budete pozvání po individuální domluvě.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších materiálů společnosti, dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle s ustanovením čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí po dobu 2 let nebo až do jeho odvolání písemnou formou.

Směnný provoz: Neurčeno

Mzda: 150 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Lužická 101/7, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva