Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník - pracovnice ve výrobě potravin

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29534760791 | aktuálnost: 27.06.2024

DUBENECKÁ KNEDLÍKÁRNA s.r.o.

Upřesňující informace

Rodinná firma z Dubence u Dvora Králové nad Labem hledá nové spolupracovníky. Firma se zaměřuje na výrobu knedlíků a dalších zchlazených produktů.
Práce se vykonává ve výrobně v Dubenci v jednosměnném provozu s pružnou pracovní dobou a převážně ve stoje. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
- ruční strojová výroba knedlíků a dalších produktů
- příprava těsta
- plnění knedlíků náplněmi
- vaření knedlíků, příprava knedlíků k expedici
- úklid pracoviště, strojů a zařízení
Požadujeme:
- spolehlivost, pečlivost, pracovitost, aktivní přístup
- manuální zručnost
- odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje)
- ochotu pracovat s pružnou pracovní dobou (ranní a dopolední směna)
- flexibilitu (krátký dlouhý týden)
- praxe v oboru není podmínkou
Nabízíme:
- práci na HPP
- pracoviště v Dubenci u Dvora Králové nad Labem
- odpovídající mzdové ohodnocení (26 000,- až 30 000,- Kč/měsíc hrubého)
- odměny na základě osobního hodnocení nad rámec základní mzdy
- volné pátky a soboty, krátký/dlouhý týden (volné dva prodloužené víkendy v měsíci)
- příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti
- slevu na firemní výrobky
- příspěvek na volnočasové aktivity

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Jiné odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje)PHP_EOL

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 37, Dubenec, 54455

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince