Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/pracovnice zákaznického centra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29629840773 | aktuálnost: 06.07.2024

Clear World s.r.o.

Upřesňující informace

Možnost zkráceného úvazku.

Náplň: Telefonická komunikace se zákazníky za účelem sjednání schůzky pro OZ, drobná administrativa.

Požadavky: Spolehlivost, zodpovědnost, výborné komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, stálost

Nabízíme: Dlouhodobé zaměstnání, základní mzda, stravenkovné + bonusy. Motivační soutěže.
Svátky a víkendy volné.

První kontakt: pouze e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Jiné výborné komunikační schopnosti, odolnost vůči stresuPHP_EOL

Mzda: 20 000 - 34 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kollárovo nám. 631/2, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity