Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník sociálních služeb - Noclehárna Tábor

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29659300740 | aktuálnost: 29.07.2024

CharitaTábor

Upřesňující informace

Popis pracovní pozice:
-práce na HPP v sociální službě Noclehárna Tábor
-práce s lidmi bez domova a s lidmi ohroženými ztrátou bydlení (muži i ženy)
-směny denní (7 - 11 hod) a noční (18:45 - 7:15 hod), celoroční provoz
-samostatné zajišťování chodu služby
-spolupráce se sociálním pracovníkem
-základní administrativa, úklid prostor
-dohled nad klienty
Požadujeme:
-kurz pracovníka v sociálních službách či jiné vzdělání dle Zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb. (možno absolvovat do 18ti měsíců od nástupu)
-osobnostní vyzrálost
-dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
-samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, psychická odolnost, empatie a aktivní přístup
-respekt a tolerance lidí na okraji společnosti
-respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
-ztotožnění se s cíli a posláním organizace
-trestní a morální bezúhonnost
Nabízíme:
-finanční ohodnocení 25.000,- Kč + veškeré zákonné příplatky
Kontakt: emailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zavadilská 2842, Tábor,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený