Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník technické kontroly (nadstandardní finanční ohodnocení)

referenční číslo: 2000294069 | aktuálnost: 28.07.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho významného klienta, stabilní a zavedenou společnost zabývající se strojírenskou výrobou především rotačních dílů, hledáme nového kolegu či kolegyni do provozu na pozici Pracovník technické kontroly.

Náplň práce:

  • Kontrola a uvolňování prvních dílů do výrobních dávek
  • Kontrola dílů do kooperace
  • Vstupní a výstupní kontrola
  • Přípravné měření a zpracování vzorkování

Požadujeme:

  • Chuť pracovat
  • Samostatnost
  • Kvalifikované rozhodování
  • Ochota pracovat v dvousměnném provozu
  • Základní praxe v kontrole (strojírenský obor)
  • Základní dovednost na PC a MS Office

Nabízíme:

  • NADPRŮMĚRNÉ finanční ohodnocení, dle zkušeností a rychlosti zaškolení v rozmezí 40 000 – 60 000 Kč
  • STABILITU velké české společnosti
  • Příplatky jako zákonné, tak i další nad rámec
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost přidělení podnikového bytu a další zajímavé zaměstnanecké benefity.
  • Místo výkonu práce: Soběslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Soběslav,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: kontrolor, technik ve strojírenství, technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity