Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník v sociálních službách pro sociálně- terapeutické dílny - zástup za nemoc

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29578060718 | aktuálnost: 28.06.2024

Centrum Kociánka

Upřesňující informace

Požadujeme:
- úplné střední vzdělání s výučním listem nebo ukončené maturitou + osvědčení o absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách (možno doplnit po nástupu), popř. úplné střední vzdělání s maturitou zaměřené na sociální oblast a práci
- praxi v sociálních službách výhodou
- zkušenosti s realizací a organizováním volnočasových aktivit uživatelů formou tvořivých činností
- aktivní a pozitivní přístup, kreativní myšlení
- trpělivost, schopnost komunikace s handicapovanými uživateli a jejich rodinami
- empatie a zodpovědnost
- očkování proti hepatitidě B

Popis pracovní pozice - co by Vaše nová práce obnášela?

-podporu soběstačnosti našich uživatelů - rozvíjení jejich samostatnosti a životní aktivizace pomocí nácviku a rozvoje jednoduchých denních činností
- práce s uživateli v naší univerzální dílně - tvorba denního programu uživatelů, která vychází ze zaměření dílny a jeho realizace (ruční výroba svíček a mýdel, výroba náramků z korálků, vytváření různých dekorací, příprava plnícího materiálu do polštářů a pelechů, výroba nahřívacích polštářků - výrobky podle ročního období a příležitostí)
- nezbytnou administrativu při vedení úkonů sociální péče

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, možnost a podporu dalšího vzdělávání a seberozvoje
- zázemí stabilní organizace
- příspěvky z FKSP
- 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace
- plný úvazek, jednosměnný provoz
- zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 22 000 - 31 900 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kociánka 93/2, Brno, 61200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy