Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pravidelná brigáda ve výrobě až 190 Kč/hod. #QoWhB

referenční číslo: 6655c93a760d28424a723887 | aktuálnost: 03.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta se sídlem v Brně hledáme zručné brigádníky do výroby na dlouhodobou spolupráci (alespoň 2 měsíce). Náplní práce je obsluha lisovacího stroje, opracovávání plastových výlisků, jejich kompletace a balení.
K dispozici jsou směny: ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-22:00) od pondělí do pátku
Nabízíme stabilní a pravidelnou brigádu s možností získání praxe a fajn přivýdělku. Požadujeme docházku alespoň 2x týdně.
Místo výkonu práce: Brno-Slatina
Tato brigáda je svou povahou vhodnější pro muže. Nástup možný IHNED.

Požadujeme

– věk nad 18 let
– fyzickou zdatnost, manuální zručnost
– pravidelnou a dlouhodobou docházku (min. 2 směny/týden)

Nabízíme

– základní mzdové ohodnocení 150 Kč/hod. + bonus 40 Kč/hod. za docházku min. 10 směn v měsíci
– výplata ihned (formou zálohy na základě předchozí domluvy)
– dobře dostupné místo výkonu práce
– možnost volby směn
– pravidelnou a dlouhodobou brigádu
– získání praxe v oboru
– fajn kolektiv

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda