Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Právník - boj proti praní špinavých peněz

referenční číslo: 57945 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte právnické vzdělání a zkušenosti v oblasti AML? Pak čtěte dál!
Vaším úkolem bude kontrolovat, analyzovat a nastavovat procesy v oblasti AML a GDPR. Budete ověřovat, zda jsou požadavky protistran v souladu s příslušnou legislativou. Svá stanoviska druhým stranám budete nejen prezentovat, ale také podkládat argumenty. Dále se budete také podílet na edukaci kolegů v této oblasti a v případě změn legislativy také na její implementaci.

Požadujeme

Náš tým doplní držitel vysokoškolského titulu v oboru Právo s plynulou úrovní angličtiny, který minimálně 2 roky pracoval v oblasti dodržování předpisů spojených s AML.

Nabízíme

Velice zajímavou práci v zavedené stabilní společnosti. Dovolenou navíc, ať se během roku můžete pořádně odpočinout. Možnost pracovat až polovinu času z domova, samozřejmě po zaučení v brněnské kanceláři. Štědré půlroční bonusy dle splnění individuálních cílů, každoroční zhodnocení základní mzdy a příležitost získat odměnu za aktivitu. Další příspěvky - například na stravování, benefitní kartu, MultiSport kartu, a také zvýhodněné firemní produkty.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa