Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přijímací technik pro profesionální komunální techniku

referenční číslo: 2000291303 | aktuálnost: 19.07.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na prodej a servis komunální techniky a speciálních strojů předních světových značek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Přijímací technik pro profesionální komunální techniku.

Náplň práce:

  • Příjem strojů do opravy
  • Tvorba servisní zakázky
  • Řízení mechaniků, časová organizace, řízení pracovníků skladu
  • Komunikace s vedoucím zakázek

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s plánováním práce servisu
  • Komunikativnost, důslednost, spolehlivost, samostatnost
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz B, C – výhodou
  • AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek HPP – první rok doba určitá, poté prodloužení na dobu neurčitou
  • Stravenkový paušál
  • Po ročním zapracování – příspěvek na penzijní připojištění a 5 týdnů dovolené
  • Malý kolektiv
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Zličín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: servisní technik, mechanik, technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce