Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Příprava a správa technické dokumentace (ž/m)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29500300765 | aktuálnost: 27.06.2024

M.A.S. Automation a.s.

Upřesňující informace

První kontakt:
Huková Eva Ing., tel.: 770 154 851, Po - Pá 9 - 15 hod
e-mail: hr@mas-as.cz
osobně: Havlíčkova 261, Kolín

Hlavní náplň práce:
- Tvorba a správa konstrukčních dat v elektronické databázi (PDM)
- Příprava výkresové dokumentace pro výrobu
- Úzká spolupráce s vývojovým a konstrukčním oddělením.

Požadavky:
- Středoškolské vzdělání technického směru (ideálně strojírenské, nebo i stavební
- Znalost práce na PC - CAD System
- Výhodou je znalost práce v programu Solid Works
- Samostatnost, pečlivost
- Zodpovědnost a smysl pro organizaci dat
- znalost NJ výhodou.

Nabízíme:
- Stabilní a perspektivní zaměstnání
- Práce v kvalifikovaném a flexibilním pracovním týmu
- Možnost občasné práce z domova
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Příspěvek na stravné, až týden dovolené navíc a další firemní benefity

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravné, příspěvek na dojíždění, až 5 týdnů dovolené a další.

Pracovní doba: PO - PA - pružná (pevné jádro 9 - 15hod.)

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Havlíčkova 261, Kolín, 28002

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy