Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář/ka - Hlučín

referenční číslo: 2000295303 | aktuálnost: 31.07.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na střešní světlíky, ploché střechy, opláštění hal a provětrávané fasády, hledáme vhodného kandidáta na pozici Přípravář/ka.

Náplň práce:

  • komplexní výrobní příprava portfolia přidělených projektů (stavebních děl dle projektové dokumentace)
  • přehled aktuální situace na trhu v oblasti stavebnictví, orientace v cenách stavebních materiálů a služeb
  • komunikace s dodavateli na denní bázi
  • komunikace a spolupráce napříč firmou
  • technická kontrola projektové dokumentace
  • spolupráce s obchodními manažery a stavbyvedoucími/techniky
  • administrativní kompletace celých zakázek

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání (ideálně stavebního zaměření – není nutností)
  • zodpovědnost, flexibilita, ochota se dále vzdělávat, proaktivní přístup
  • organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, odpovědnost
  • počítačové dovednosti – MS Office (používání na denní bázi)
  • znalost a orientace v projektové dokumentaci, čtení stavebních výkresů (výhodou)
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • znalost programu Premiér výhodou (přípraváři v tomto programu vystavují objednávky materiálu, služeb apod.)

Nabízíme:

  • základní plat dle zkušeností a znalosti + měsíční osobní odměny dle výkonu + čtvrtletní prémie
  • účast na zajímavých a velkých projektech
  • uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • odměňování závislé na osobních výkonech (prémie)
  • nástup možný ihned, prostor k zaučení do 11/2024 (následně odchází kolegyně na mateřskou dovolenou)
  • HPP na dobu neurčitou
  • příjemný pracovní kolektiv
  • pracovní náčiní: stolní počítač (případně NTB), služební telefon
  • místo výkonu práce: Hlučín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 48 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hlučín,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Reality

Profese: přípravář, rozpočtář/kalkulant, technik ve stavebnictví, technolog ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook