Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář/ka výroby ve skladu - 1 směna

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29538700737 | aktuálnost: 27.06.2024

TSE ELECTRONICS spol. s r.o.

Upřesňující informace

Jsme společnost TSE ELECTRONICS a zabýváme se elektronikou pro odvětví automotive. Osazujeme desky plošných spojů pro světové značky automobilů, jako jsou Aston Martin, BMW, Toyota, Ford. Naše plně automatické osazovací linky vyprodukují měsíčně přibližně 600 000 ks desek plošných spojů. A právě do této výroby hledáme posilu na pozici Přípraváře/ky - skladník/ice elektrotechnické výroby! Jedná se o práci přímo v elektrotechnické výrobě, kde budete dle plánu výroby nazbrojovat linky, vychystávat elektronické komponenty, pracovat se čtečkou a zadávat data do PC.
Vaším úkolem bude především
- Výdej elektrotechnických komponentů dle plánu výroby
- Práce se čtečkou a s PC
- Nazbrojení linky
Očekáváme od Vás
- Vyučení v oboru
- Znalost práce s PC je nutností
- Zkušenosti z výrobní firmy jsou výhodou
- Aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- Ochota učit se nové věci
- Manuální zručnost a technické povědomí je velkou předností
- Práce na 1 směnu, 7,5 hod./den, PO-PA, je pro Vás velkou výhodou!
Zaměstnanecké výhody:
- Spravedlivá odměna s navýšením po zkušební době.
- Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, následně již doba neurčitá.
- Důkladné zaškolení na dané pracovní místo - naučíme Vás vše, co budeš potřebovat.
- Jen 5 minut chůze od vlakového nebo autobusového nádraží v Českých Budějovicích.
- Sídlíme v centru, ale nabídneme Vám vlastní parkování pro auto, motorku i kolo.
- Na odpočinek máš k dispozici 5 týdnů dovolené za kalendářní rok, kdy si sám rozvrhnete, kdy budete odpočívat.
- Máme zde vlastní jídelnu a nabídneme Vám 5 druhů jídel každý den za 30 Kč.
- Myslíme na Vaši budoucnost, proto Vá přispějeme na penzijní nebo životní připojištění.
- Podporujeme rodiny - přispíváme na dětské pobyty/tábory a školní potřeby.
- Pohodlí při práci je u nás samozřejmostí.
- Pravidelně pořádáme pro naše zaměstnance akce, kde se lépe poznáme a užijeme si zábavu.
Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mánesova 390/74, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy