Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář - pozemní stavby

referenční číslo: 55883 | aktuálnost: 05.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Česká stavební firma, která z pozice generálního dodavatele staví větší objekty především v Praze, momentálně hledá novou kolegyni či nového kolegu! Pozice je vhodná i pro méně zkušené kandidáty.
Příprava, zpracování a evidence objednávek a smluv o dílo na základě dodaných podkladů Poptávání subdodavatelů a komunikace s nimi Aktivní tvorba subdodavatelské databáze a její správa Komunikace se stavbyvedoucími a projektanty

Požadujeme

Vzdělání stavebního nebo strojírenského směru Praxe v oboru pozemních staveb, ale pozice je vhodná i pro absolventy ŘP sk. B Organizační a komunikační schopnosti Osobní přístup, časová flexibilita, loajalita, spolehlivost

Nabízíme

Možnost podílet se na velkých projektech v pozemním stavitelství Práci v profesionálním kolektivu, podporu ze strany vedení Zázemí společnosti v generálních dodávkách staveb Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby Odborné vzdělávání Týden placené dovolené navíc Příspěvek na Multisport kartu Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky Bankovní účet zdarma u KB Firemní aktivity (v létě kola, sportovní den, v zimě lyžování, Vánoční večírek)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura