Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář stavby pro Prahu

referenční číslo: 55235 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro firmu, specializující se na pozemní stavitelsví, obsazuji pozici PŘÍPRAVÁŘE. Jedná se o českou stavební společnost se stabilním týmem, který se nyní rozšiřuje.
Kontrola a spolupráce při kalkulacích a rozpočtech jednotkových cen s výrobním oddělením a hlavním stavbyvedoucím Odpovědnost za správnost a úplnost vytvořených rozpočtů Účast na místních šetřeních a prohlídkách staveniště Komunikace s investory a projektanty při zpracování nabídkových rozpočtů Vypracovávání výkazů výměr dle projektové dokumentace a jejich technická kontrola Zajištění technických informací nezbytných k efektivnímu sestavení rozpočtu a cenové nabídky včetně návrhů alternativních technických řešení Vypracování plánu organizace a harmonogramu výstavby ve spolupráci se stavbyvedoucím

Požadujeme

Vzdělání stavebního směru Praxe na obdobné pozici, případně ve stavební výrobě výhodou, ale máme zájem i absolventy Znalost čtení projektové a technické dokumentace Znalost stavebních konstrukcí, materiálů a technologií provádění staveb Přehled o stavebních materiálech a pracích Dobrá znalost práce s MS Office - zejména Excel, znalost základních funkcí a práce v AutoCad a MS Project výhodou

Nabízíme

25 dnů dovolené Finanční bonusy a prémie během roku 13. mzda Smlouva na dobu neurčitou Flexibilní pracovní doba Příspěvek na stravu Multisport karta Příspěvek na penzijní pojištění Mobil a notebook Cestovné Možnost vzdělávat se v oboru Zajímavé firemní akce a večery
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)