Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Problem solving specialista/ka

referenční číslo: 57917 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme Problem Solving specialistu pro řešení NVH problémů (noise, vibration, hardness) při výrobě elektromotorů a převodovek. Budete identifikovat zlepšení, aplikovat techniky řešení problémů a reportovat výsledky managementu. Zároveň budete hlavní kontaktní osobou pro NVH témata v rámci firmy a komunikaci se zákazníky. Náborový příspěvek 70.000 Kč
Umět řešit kvalitativní problémy související s NVH (noise, vibration, hardness) pro produkt elektromotoru a převodky ve výrobě Identifikovat oblasti zlepšení pro hlavní ukazatele (náklady na interní závady, účinnost zařízení atd.) Podporovat 8D aktivity (is-is not tabulka, identifikace rozdílů a změn, logická kontrola, 5x proč, analýza TRC-MRC, Lessons Learned) Budete hlavní kontaktní osobou pro objasnění NVH témat souvisejících s řešením problémů v rámci organizace Bosch (vývoj, výroba, kvalita) a zákazníka

Požadujeme

Ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání ve strojírenství, mechatronice, elektrotechnice, letectví, akustice, fyzice nebo příbuzných oborech Komunikativní znalost anglického, popř. německého jazyka Mít zkušenosti s měřením hluku a vibrací (např. 3D laserový skenovací vibrometr) Minimálně 3-5 let zkušeností na obdobné pracovní pozici Umět lokalizovat zdroje hluku, znát analýzy přenosové cesty (TPA), znát modální analýzu Školení v Problem solvingu - min. Shainin Journeyman nebo Six sigma black belt Mít dobré komunikační schopnosti, logicky a strategicky myslet

Nabízíme

Nástupní mzda 46.500 – 60.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce Náborový příspěvek 70.000 Kč 13. a 14. plat Pružná pracovní doba, možnost využití Home office Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč) 5 týdnů dovolené Nástup přímo do kmene Příspěvek do Cafeterie (9 000 Kč/rok) Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení) Penzijní příspěvek Smlouva na HPP a na dobu neurčitou Práce v moderní výrobě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 46 500 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Bezpečnost, ostraha, Výroba, průmysl