Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr (50-60.000 Kč)

referenční číslo: 58672 | aktuálnost: 04.07.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví vás práce ve výrobním prostředí? Nastavování procesů, inovace, návrhy na zlepšení? Máte praxi z obdobné pozice a angličtinu používáte denně v práci?
Pak hledáme právě vás! Pošlete nám váš životopis na pozici PROCESNÍ INŽENÝR (50-60.000 Kč)!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za řízení zavedených výrobních procesů
  • Vedení technické dokumentace
  • Flow chart, layouty, P-FMEA, kontrolní plány
  • Návodky, pracovní instrukce
  • Zavádění změn, zlepšovací návrhy, nápravná opatření
  • Reporting, analýzy, vyhodnocení rizik, náklady

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • MS Word, Excel, PowerPoint na pokročilé úrovni
  • SAP, HTML, XML výhodou
  • Praxe jako Procesní inženýr z výrobní společnosti
  • Automotive velkou výhodou
  • Analytické myšlení, flexibilita

Nabízíme

  • Stabilní práci v nadnárodní výrobní společnosti
  • Moderní technologie, profesní růst
  • Možnost práce z domova
  • Měsíční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Multisportka, připojištění
  • Lokalitu Pardubice

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství