Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr

referenční číslo: 55395 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jedna středně velká mezinárodní společnost, která se zaměřuje na výrobu plastových dílů do interiérů automobilů hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Procesní inženýr. Objem nových zakázek v této společnosti neustále roste, a proto potřebují posílit tým. Otevřené dveře k nové kariéře mají i absolventi VŠ.
Zajišťovat plynulý chod přiděleného výrobního procesu a odpovědnost za jeho optimalizaci Analýzovat výrobní procesy Navrhovat opatření pro snížení spotřeby materiálu, surovin a energií Implementovat nové výrobní procesy Spolupracovat na tvorbě FMEA Implementovat principy štíhlé výroby Spolupracovat s kolegy napříč firmou

Požadujeme

VŠ vzdělání nejlépe technického směru U středoškoláka pak prokazatelké zkušenosti na obdobné pozici Dobré technické a analytické myšlení Aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

Na zajímavou práci v přátelském kolektivu Mezinárodní prostředí Zaškolovací program, absolventy vše naučíme 5. týdnů dovolené 13. mzda Stravenky Příspěvek na penzijní připojištění Zkrácenou pracovní dobu s flexibilním začátkem a koncem pracovní doby
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl