Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr

referenční číslo: 55608 | aktuálnost: 28.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Implementace nových projektů do výroby Redukce variability výrobních procesů Dosáhnout cíle na snížení zmetkovitosti při výrobě Úprava výrobních procesů při změně procesu Vytvářet nové výrobní, procesní dokumentace pro výrobu součástí Pravidelné reporty a kontroly procesů Podpora výrobního týmu

Požadujeme

VŠ nebo SŠ technického směru Znalost FMEA výhodou Znalost TPM, SMED výhodou Anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni podmínkou

Nabízíme

25 dní dovolené dotované závodní stravování – tříchodové menu 21,- Kč příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč měsíčně dáme Vám možnost kariérně růst na všech úrovních potěšíme Vás příjemným zázemím, prací v nově postavené výrobní hale a na nových strojích
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl