Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr

referenční číslo: 57633 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Výrobní firma na Lounsku s čistou výrobou přijme PROCESNÍHO inženýra do svého týmu. Má pro vás připravené skvělé mzdové ohodnocení a super benefity. Pokud tedy hovoříš anglicky, máš nějaké zkušenosti ve výrobním prostředí, neváhej a pošli životopis.
účastní se / vede industrializační procesy pro nové nebo stávající projekty vyhodnocuje stávající výrobní procesy a zavádí zlepšovací a optimalizační workshopy provádí procesní změny za účelem zvýšení produktivity a efektivity výrobních procesů vytváří a sleduje akční a projektové plány, aktualizuje výrobní dokumentaci podporuje výrobní tým

Požadujeme

ideálně alespoň 1 rok zkušeností na obdobné pozici Může být i absolvent po škole - mladý engineer komunikativní angličtina pokročilou znalost MS Office schopnost komunikace, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

smlouvu na dobu neurčitou 25 dní dovolené, home office, možnost čerpání přesčasových hodin závodní stravování penzijko kariérní rozvoj firemní akce a teambuildingy příspěvek na volnočasové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl