Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr - příležitost i pro absolventy

referenční číslo: 56462 | aktuálnost: 29.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste technický a kreativní typ se zájmem o zlepšování výrobních procesů? Rádi byste pracovali pro loajální společnost poskytující příjemné a motivující pracovní prostředí? Komunikujete anglickým jazykem? Pak hledáme právě Vás . Pozice je vhodná pro ABSOLVENTY.
zodpovědnost za nastavení výrobních procesů zajištění nabídek u zákazníků spolupráce při nákupu technického zařízení náběh nových projektů plánování výrobních procesů optimalizace výrobních technologií tvorba postupů ve spolupráci s technology

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru orientace ve výkresové dokumentaci praxe na obdobné pozici výhodou zkušenosti v oblasti automotive velkou výhodou anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

půlroční bonusy příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na volnočasové efektivity možnost Multisport karty přípěvek na stravování přípěvek na penzijní připojištění 25 dní dovolené pracovní smlouva na dobu neurčitou vzdělávací a jazykové kurzy důkladné zaškolení na pozici
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management