Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr s AJ - příležitosti i pro absolventy

referenční číslo: 56943 | aktuálnost: 15.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

zodpovědnost za nastavení výrobních procesů a zadané projekty náběh nových projektů a jejich podpora plánování výrobních procesů optimalizace výrobních technologií

Požadujeme

SŠ/ VŠ technické vzdělání. zkušenosti z výrobního prostředí sériové výroby na pozici procesní inženýr, lean specialista, apod. uvítáme i nadšené absolventy oboru VŠ procesního inženýrství AJ komunikativní B2 - komunikace s naší zahraniční centrálou

Nabízíme

silné zázemí prestižní společnosti 13. plat příspěvek na volnočasové aktivity stravenkový paušál příspěvek na dojíždění příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl