Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr - technologie v oblasti chemie

referenční číslo: 57447 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do potravinářského výrobního závodu hledám nového kolegu/kolegyni, který/která bude pracovat na zlepšování a zefektivňování našich výrobních procesů, snižování ztrát a zvyšování výtěžků. Pošlete mi svůj životopis a připojte se k našemu týmu.
příprava technologické dokumentace pro výrobu – technologické postupy pro obsluhu výrobního zařízení, provozní předpisy návrhy zlepšení výrobních procesů - digitalizace, automatizace výroby sledování a vyhodnocování výrobních procesů za účelem jejich zlepšování - datová analýza, reportingt spolupráce s centrálními týmy MT (manufacturing technology) a R&D (research, development) na projektech napříč výrobními závody po celém světě/regionu komunikace v anglickém jazyce na denní bázi

Požadujeme

chemické vzdělání přesah do IT ve smyslu automatizace, digitalizace výroby - výhodou AJ: komunikativní - komunikace na denní bázi

Nabízíme

5 týdnů dovolené flexibilní pracovní dobu vánoční bonusy pravidelné navyšování mzdy o inflaci telefon a notebook příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na dovolenou neformální pracovní prostředí v případě potřeby lze využít home office stravenky pohodový šéf se kterým se na všem domluvíte Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Věda a výzkum, Výroba, průmysl, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072