Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr v logistice

referenční číslo: 54843 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme vhodné kandidáty na pozici inženýra logistiky, který pomůže optimalizovat logistické procesy ve firmě. Pokud máte analytické schopnosti, zkušenosti s automatizovanými sklady a chuť podílet se na inovativních projektech, ráda si s Vámi zavolám a probereme možnosti.
Na základě analýzy současných logistických procesů budete identifikovat slabá místa a navrhovat možná zlepšení Budete navrhovat design linek s cílem zvýšit efektivitu Budete vymýšlet a implementovat strategie pro zlepšení rychlosti, spolehlivosti a nákladové efektivity Příprava layoutů a kalkulace norem pro nabídky v souladu s průmyslovými standardy Spolupráce s operativními týmy Sledování klíčových ukazatelů, reporting

Požadujeme

Zkušenosti z oboru logistiky alespoň v částečně automatizovaném skladu Praxe v oblasti plánování a řízení skladových systémů AJ na komunikativní úrovni Analytické myšlení

Nabízíme

5 týdnů dovolené Pružná pracovní doba Možnost firemního stravování Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na dopravu Zvýhodněný telefonní tarif Benefitní program Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika