Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr - zařízení pro hru a fitness

referenční číslo: 55833 | aktuálnost: 04.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste technicky zaměřený/á a orientujete se ve výrobně-logistických procesech z hlediska jejich optimalizace? Oceníte jedinečné inovativní výrobní prostředí a férový přístup ze strany zaměstnavatele? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se do engineeringového týmu usilujícího o maximální efektivitu a kontinuální rozvoj ve společnosti, která vás ohromí ojedinělým produktem!
Analýza stávajících interních procesů a identifikace příležitostí ke zvýšení efektivity a snížení nákladů Optimalizace procesů souvisejících s výrobou, skladem a logistikou (práce v ERP systému) Zodpovědnost za jednotlivé projekty implementující zeštíhlující procesy (skrze metody Six Sigma) Spolupráce s interními kolegy a odděleními v otázkách optimalizace procesů (technologie, výroba, sklad, logistika) - včetně zahraničních poboček Vytváření a aktualizace interních instrukcí Realizace školení a interních auditů

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání technického směru Komunikativní angličtina - budete denně používat Orientace ve výrobních a logistických procesech Zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti Znalost práce v ERP systému Orientace v metodice Lean managementu a znalost použití jejích metod (Six SIgma) Výborné komunikační dovednosti, organizovanost Schopnost projektového řízení

Nabízíme

Příležitost pracovat na produktu, který podporuje hravost a aktivní životní styl Možnost spolupráce v rámci mezinárodního týmu Flexibilní pracovní dobu Možnost občasného využití home office Týden dovolené nad rámec zákona Fajn tým kolegů, ze kterých se stanou vaši přátelé Multisport karta, kafetérie Kurzy cizího jazyka Dotované stravné
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl