Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní technik v automotive společnosti

referenční číslo: 57056 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

vytváření pracovních podkladů (pracovní a balící postupy, plány údržby) tvorba zákaznické dokumentace optimalizace procesů, tvorba výkonových norem, zavádění nových projektů do výroby řízení systémové dokumentace vytváření opatření ke snižování zmetkovosti

Požadujeme

znalost Fanuc (svařování, nastavení…) praxe na obdobné pozici znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni znalost 5S, SMED, TPM apod.

Nabízíme

13. mzda týden dovolené navíc školení a kurzy možnost kariérního posunu závodní stravování stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl