Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29637880715 | aktuálnost: 19.08.2024

COOP družstvo HB

Prodavač/ka

Upřesňující informace

POŽADUJEME: zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, příjemné vystupování, praxe v oboru vítána.
NÁPLŇ PRÁCE: práce na pokladně, práce v obslužném úseku, vyskládávání zboží, doplňování cenovek, kontrola ZL, úklid. Otevírací doba prodejny: Po-Pá: 6:30 - 17:00, So: 6:30 - 11:00, Ne: 7:00 - 11:00. PP na dobu určitou s možností prodloužení.
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, vánoční bonus, měsíční příspěvek na masáže, roční příspěvek pro děti ze soc. fondu, zaměstnanecký příspěvek na důchodové připojištění.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 7:00 do 15:00 hod., paní Jitka Tvrdoňová, tel.: 775 773 011 (571 412 489), emailem na adresu: tvrdonova@coophb.cz nebo na adresu: -f782@coophb.cz. Případně osobně v místě výkonu práce.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 24 000 - 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rokytnice 413, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity