Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač/ka masa a uzenin

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29666360788 | aktuálnost: 30.07.2024

MAKOVEC, a.s.

Upřesňující informace

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme: zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti. Podejní doba PO-PÁ 7- 20, SO 7-15, Neděle ZAVŘENO!
Náplň práce: příprava a prodej masa, uzenin a výrobků z teplého pultu, doplňování, úklid. Více na osobním pohovoru. Zaučení v Brně - Lesné a v Brně Komíně.

Zaměstnanecké výhody:
stravenky v hodnotě 116,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem,
2 x ročně mimořádné odměny 7.000,- Kč za příslušné pololetí

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hviezdoslavova 1318/8, Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity