Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač/ka maso - uzeniny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29486460708 | aktuálnost: 28.06.2024

MAKOVEC,a.s.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED. Pracovní doba: PO- SO 5:00 - 12:30hod. a 12:30 - 20:30hod., (v neděli zavřeno). Zaučení (s hrazeným cestovným) na prodejnách v Kroměříži, Přerově nebo Vyškově.

Náplň práce:
příprava a prodej masa, uzenin a lahůdek, doplňování a úklid.

Požadujeme:
zkušenosti s pultovým prodejem masa nebo čerstvých potravin (uzeniny, lahůdky), vítána zkušenost s přípravou a prodejem výrobků z teplého pultu, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: stancik.v@makovec.cz;
- telefonicky (07,00 - 15,30hod.) na čísle 777 713 739 - pan Vladimír Stančík

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dudíkova 1462, Kojetín,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity