Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač/ka v pultové prodejně OC liberec

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29619500767 | aktuálnost: 05.07.2024

Jiří Bláha s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: expedice cukrářského sortimentu podle denních listů, balení, etiketování a jednoduché práce v cukrárně.
Požadujeme: zkušenost v oboru cukrárna výhodou, dodržovat kvalitu výrobků, pečlivost a zručnost, komunikativnost.
Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, věrnostní prémie, dovolená 4 týdny + až 5 dní, náborový příspěvek 12 000 Kč, zvýhodněná cena výrobků
Hlásit se emailem nebo telefonicky Po - Pá od 8.00 do 15.00 hod.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 - 43 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Fügnerova 667/7, Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity