Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač / prodavačka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29505100713 | aktuálnost: 26.06.2024

Václav Kolert

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (při oboustranné spokojenosti, po dohodě, zaměstnavatel smlouvu prodlouží), jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: prodej, příjem a výdej oprav; práce se skladovým systémem; drobné zlatnické a hodinářské práce; úklid obchodu;

Požadavky: trestní bezúhonnost a výpis z rejstříku trestů, příjemné vystupování, ochota učit se, komunikativnost, schopnost a ochota pracovat se zákazníky; výhodou - znalost anglického nebo německého jazyka a zkušenost s prodejem nebo prací v Hodinářství/Zlatnictví.

Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie (2 sezóny), příspěvek na dopravu.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: rychlypavel@post.cz nebo osobně v otevírací době na adrese Husovo náměstí 1243, Nové Město nad Metují (životopis s sebou).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Husovo náměstí 1243, Nové Město nad Metují, 54901

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy