Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač / Prodavačka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29544280759 | aktuálnost: 28.06.2024

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Upřesňující informace

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Jilemnici PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna v sobotu. Neděle je vždy volná.

Náplň práce:
-Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
-Krájení a doplňování zboží do pultů
-Prezentovat zboží v pultech
-Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
-Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
-Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
-Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
-Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
-Praxi s prodejem zboží
-Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
-Zodpovědný přístup k práci
-Samostatnost

Nabízíme:
-Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu
-Práci ve stabilní české společnosti
-Příspěvek na stravování ve mzdě
-Příspěvek na penzijní připojištění
-Odměnu za práci o víkendech a svátcích
-Slevové poukázky na nákup zboží
-Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
-Odměna za výročí narození
-Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
-Multisport karta
-Zaškolení na prodejně

kontakt: e-mailem, telefonicky 8:00 - 18:00, osobně Čsl. Legií 1258, 514 01 Jilemnice (pracovní den do 13 hodin)

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Čsl. Legií 1258, Jilemnice, 51401

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy