Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač/prodavačka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29541540703 | aktuálnost: 28.06.2024

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Upřesňující informace

Prodejna se nachází v objektu Penny marketu.
Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna, 1x za 14 dní směna v sobotu. Neděle je vždy volná.
Náplň práce:
Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu, krájení a doplňování zboží do pultů, prezentovat zboží v pultech, obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků, práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí, práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu, péče o vzhled a čistotu prodejny
Požadavky na kvalifikaci:
Ochotu pracovat na dvě směny + práce o víkendu, praxe v prodeji výhodou, zaučíme na prodejně, orientace na zákazníka, příjemné vystupování, nebát se komunikovat
Nabízíme:
Práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr nebo brigádně
Příspěvek na stravování ve mzdě
Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
Odměna za odpracované roky - lázně nebo dárkový poukaz na nákup zboží
Odměna za práci o víkendech a svátcích
Odměna za výročí narozenin
Navyšování mzdy podle odpracovaných let
Multisport karta

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Žirovnická 733, Počátky,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy