Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač / prodavačka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29541020783 | aktuálnost: 28.06.2024

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu. Krájení a doplňování zboží do pultů. Prezentovat zboží v pultech. Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí. Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu. Péče o vzhled a čistotu prodejny
Požadavky na kvalifikaci: Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední. Praxi s prodejem zboží. Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování. Zodpovědný přístup k práci. Samostatnost. Zdravotní průkaz
Nabízíme: Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu. Práci ve stabilní české společnosti
Příspěvek na stravování ve mzdě. Příspěvek na penzijní připojištění. Odměnu za práci o víkendech a svátcích. Výhodné zaměstnanecké nákupy masa. Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz. Odměna za výročí narození. Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
Multisport karta. Zaškolení na prodejně

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 21 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Revoluční třída 775, Nový Bydžov, 50401

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy