Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač/prodavačka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29588580756 | aktuálnost: 03.07.2024

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Upřesňující informace

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Roudnici nad Labem PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny).
Náplň práce: Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu - Krájení a doplňování zboží do pultů - Prezentovat zboží v pultech - Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků - Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí - Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu - Péče o vzhled a čistotu prodejny
Požadavky na kvalifikaci: Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední - Praxi s prodejem zboží - Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování - Zodpovědný přístup k práci - Samostatnost
Zaměstnanecké výhody: Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu - Práci ve stabilní české společnosti - Příspěvek na stravování ve mzdě - Multisport kartu - Příspěvek na penzijní připojištění - Odměnu za práci o víkendech a svátcích - Výhodné zaměstnanecké nákupy masa - Odměna za odpracované roky =Lázně/poukaz - Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků - Odměna za výročí narozenin - Zaškolení na prodejně
Způsob kontaktování zaměstnavate: e-mailem, telefonicky, osobně 8:00 - 18:00

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Alej 17. listopadu 2694, Roudnice nad Labem,

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy