Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač / prodavačka potravinářského zboží

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29517880754 | aktuálnost: 28.06.2024

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Upřesňující informace

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 08:00 do 16:00 hod. nebo e-mailem na adresu ruzena.marcikova@rabbit.cz.

Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru výhodou (není podmínkou, možnost zaučení)
- zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování
- výpis z rejstříku trestů při uzavření pracovní smlouvy.
Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
- sanitace řeznictví mimo otevírací dobu (provádí celý kolektiv).
Nabízíme:
- zkrácený úvazek 30 hod / týdně
- zaměstnání u společnosti s 30-ti letou tradicí na trhu
- důkladné zaškolení ve zkušeném kolektivu
- motivační ohodnocení v závislosti na tržbě
- odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
- poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
- odměny za jubilea, příspěvek na stravování.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 17 000 - 21 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Palackého náměstí 20, Kostelec nad Orlicí, 51741

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity