Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač/ prodavačka v chovatelských potřebách fajn ZOO

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29462320706 | aktuálnost: 28.06.2024

ZOO MIX PRAHA s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň Vaší práce:
o Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům
o Prodej sortimentu chovatelských potřeb
o Práce na pokladně
o Provozní činnosti na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží

Jak si vás představujeme:
o Pozitivní vztah ke zvířatům, zájem o chovatelství všech zvířat
o Příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům
o Ochotu aktivně oslovit zákazníka s cílem poradit a prodat
o Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
o Nadšení pro práci v obchodě a péči zvířata
o Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem

Nabízíme Vám:
- Slevu na veškerý náš sortiment
- Jistotu mzdy 20. den v měsíci
- Certifikační kurzy potřebné pro práci se zvířaty a prodej léčiv
- Možnost kariérního růstu
- bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Životopisy zasílejte e-mailem: prace@fajnzoo.cz
Do předmětu uveďte: Kariéra Jablonec nad Nisou.
Do životopisu nezapomeňte uvést zkušenosti se zvířaty.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Podhorská 378/16a, Jablonec nad Nisou,

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity