Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač, servisní technik / prodavačka, servisní technička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29660680759 | aktuálnost: 29.07.2024

TechProg s.r.o.

Upřesňující informace

Hledáme šikovného pracovníka /pracovnici se zájmem o výpočetní techniku a elektroniku.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup dle dohody, možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventa/absolventku.

Náplň práce: obsluha zákazníků prodejny, technické poradenství a případné servisní práce.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B; výhodou - elektrotechnické vzdělání, znalost angličtiny na úrovni čtení dokumentace, znalosti v oblasti IT, Windows, WiFi, sítí, znalost HW.

Nabízíme zajímavou práci v dobrém kolektivu ve firmě založené v roce 1990, odborný růst a prostor pro seberealizaci, příspěvek na stravování.

Pokud máte zájem, zašlete nám laskavě životopis, přehled Vašich schopností a dovedností na e-mail: mirek.preclik@techprog.cz nebo si sjednejte schůzku na telefonu 491 424 457.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tyršova 65, Náchod, 54701

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy