Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavači potravinářského zboží

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29582680731 | aktuálnost: 28.06.2024

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Upřesňující informace

Kellerová Miluše, tel.: 725263697 8:00 - 18:00, e-mail: prace@novak-mu.cz
Havířovská 473, 199 00, Praha Letňany (pracovní den do 13 hodin)

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Praze - Letňanech PRODAVAČE / PRODAVAČKY na poloviční úvazek (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Náplň práce:
" Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
" Krájení a doplňování zboží do pultů
" Prezentovat zboží v pultech
" Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
" Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
" Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
" Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
" Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
" Praxi s prodejem zboží
" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" Zodpovědný přístup k práci
" Samostatnost
" Zdravotní průkaz

Nabízíme:
" Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu
" Odměna na brigádu 120 Kč / hodinu
" Práci ve stabilní české společnosti
" Příspěvek na stravování ve mzdě
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
" Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
" Odměna za výročí narození
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
" Multisport karta
" Zaškolení na prodejně

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 10 750 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Havířovská 473, Praha,

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy