Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavači v prodejnách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29504700782 | aktuálnost: 28.06.2024

Libor Hošek

Upřesňující informace

Požadujeme:
o požadujeme pečlivost a přesnost při přípravě expedice E-shopů a komunikaci se zákazníkem
o logické myšlení a kreativita
o aktivní přístup k práci, chuť učit se novým věcem
o nutná výborná znalost a zkušenost s prací na PC (prodejní software)
o dlouholetá zkušenost s aktivním prodejem (nejlépe z prodejny papírnictví)
o schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, samostatnost, časová flexibilita
o loajalita vůči firmě
Pracovní náplň:
o obsluha zákazníků
o obsluha pokladny
o obsluha ZÁSILKOVNY
o příprava zásilek pro e-shop
Místo nabízené práce:
o papírnictví OFERTA - Rodinova 691/4, Hodonín
Možnost nástupu:
o od 1.7.2024
Pokud Vás zaujala námi nabízená pracovní pozice zašlete svůj životopis na adresu: oferta@oferta.cz

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rodinova 691/4, Hodonín, 69501

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

Libor Hošek