Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodejce luxusních hodinek na butiku

referenční číslo: 57926 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš partner s dlouholetou tradicí zabývající se exkluzivním zastoupením, prodejem a komplexním servisem vysoce kvalitních hodinek značek Rolex, Tudor, Longines, Breitling, Glashütte Original, Zenith, Balmain a Tissot právě hledá prodejce na svůj butik v Praze. Klíčová je profesionalita poskytovaných služeb a spokojenost zákazníků. Pokud máte rádi luxus a rádi se pohybujete v luxury zóně, tak budeme rádi za Váš životopis.
Budete představovat našim zákazníkům svět luxusních hodinek prémiových značek – osobně na prodejně i po telefonu. Budete udržovat a rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky, kteří hledají výjimečné produkty a servis. Přání zákazníků proměníte v individuální nabídky a profesionální servisní služby. Aktivně budete spolupracovat s dalšími prodejnami, abyste zákazníkům zajistili nejlepší možné služby. Práce s interním softwarem bude nedílnou součástí vašeho dne. Čeká vás neustálý osobní rozvoj i zlepšování odborných znalostí o našich produktech.

Požadujeme

Zájem o svět luxusních hodinek a vášeň pro prodej. Předchozí zkušenosti s prodejem a silné zaměření na dosahování cílů. Vynikající komunikační dovednosti, které přesvědčí i ty nejnáročnější zákazníky. Angličtinu na úrovni minimálně B2 – zvládnete komunikovat s klienty i v cizím jazyce. Dobrou znalost práce s počítačem. Minimálně středoškolské vzdělání.

Nabízíme

zázemí luxury společnosti provize na měsíční bázi odborná školení firemní akce přátelský kolektiv práce v centru Prahy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup