Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodejce náhradních dílů na osobní automobily

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29615600785 | aktuálnost: 06.07.2024

ABC díly s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- prodej náhradních dílů
- vyřizování přijatých objednávek (telefonicky, elektronicky a osobně), komunikace se zákazníky.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání (příp. výuční list)
- znalosti v oblasti náhradních dílů pro automobily
- zodpovědnost, komunikativnost
- trestní bezúhonnost
- znalost práce na PC
- zkušenost v automobilovém průmyslu nutná
Nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti
- práce v příjemném a dynamickém kolektivu
- zvýhodněné ceny firemních produktů
- stravenkový paušál
- pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Jiné znalosti v oblasti náhradních dílů pro auta, zkušenost v autoprůmyslu nutnáPHP_EOL

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Husova 129, Dvůr Králové nad Labem, 54401

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity