Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodejce nových vozů - Team leader

referenční číslo: 57237 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušený/á prodejce nových vozů? Pro úspěšnou multibrandovou společnost hledám motivovaného kandidáta/tku, který/á má výborné komunikační schopnosti, zkušenosti obchodní, s vedením týmu a dobře se orientuje v oboru automotive.
Zodpovědnost za chod prodejny Řízení a motivace týmu Dohled nad skladovým standardem dané značky Účast na prodejních a předváděcích akcích

Požadujeme

Zkušenost v oboru prodeje vozů Leadership Výborné komunikační schopnosti Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

Přátelský kolektiv Podpora při adaptaci Zajímavé finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené Služební automobil i pro soukromé účely Multisport karta Příspěvek na stravování Slevy na firemní produkty a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup