Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodejce v autobazaru - fixní mzda i bonusy!

referenční číslo: 56683 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného "autobazarníka", který se nebojí prodávat i nákladní vozidla či speciály! Náplň práce: zadávání inzerátů na různé prodejní portály vytváření specifikací vozidel a vkládání fotografií vyřizování zákaznických dotazů a požadavků realizace prodeje a příslušná administrativa

Požadujeme

SŠ vzdělání praxe či zájem o obor auto - moto dobré komunikativní schopnosti prozákaznický přístup řp. B (C výhodou) uvítáme i AJ, ale není podmínkou

Nabízíme

fixní mzdu dle zkušeností (28 - 32.000Kč) bonusy z každého prodeje práci v rodinném prostředí s dobrou atmosférou volné víkendy (prac. doba PO - PÁ 7-15:30) Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup