Typ nabídky

Minimální mzda

Production Quality Expert - Expert pro kvalitu výroby (pharma)

referenční číslo: 57678 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám zkušeného odborníka na kvalitu ve výrobě, který se bude podílet na zlepšování standardů kvality a prevenci problémů ve farmaceutickém prostředí. Budete zodpovědní za spolupráci s oddělením QA a za zajištění efektivního řízení rizik v rámci výrobních procesů. Nabízíme stabilní zázemí s příležitostí k rozvoji vašich odborných dovedností.
Působení jako zástupce výroby v otázkách kvality a úzká spolupráce s oddělením QA (Quality Assurance) Práce na zlepšení kultury kvality na výrobním pracovišti a dosahování očekávaných výsledků a standardů kvality ve spolupráci s kolegy napříč odděleními Zlepšování standardů kvality prostřednictvím různých projektů s cílem snížit opakování problémů souvisejících s kvalitou Hodnocení a monitorování nápravných a preventivních opatření (CAPA) Poskytování analýz rizik pro výrobní procesy a navrhování preventivních řešení Odpovědnost za schvalování vyšetřovacích zpráv a identifikaci příčiny problémů, aby se zabránilo jejich opakování Aktivní práce na zlepšení RFT (Right First Time) u záznamů za účelem vytvoření robustnějšího systému Rozvoj kompetencí v oblasti změnového řízení, optimalizací a dalších souvisejících oblastí v oddělení Spolupráce se specialistou na validaci čištění s cílem zajistit dokončení procesu validace čištění

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v oblasti chemie, farmaceutické technologie, přírodních věd nebo příbuzné oblasti Minimálně 2 roky praxe ve farmaceutickém prostředí GMP a systému kvality Znalost Annexu 1 je velmi vítána, ale nutnost Požadujeme proaktivní přístup, otevřenou mysl a schopnost řídit změny Vynikající komunikační a organizační dovednosti Silné analytické myšlení, schopnost sledovat úkoly a dodržovat termíny Plynulá čeština (psaná i mluvená) a pokročilá znalost angličtiny - denní využívání MS Office, SAP - programy ve kterých budete pracovat

Nabízíme

Nástup možný ihned Týden volna navíc (25 dní dovolené) Jednosměnný provoz Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy Balíček zaměstnaneckých výhod – Flex program v hodnotě 11.000Kč (např. Multisport karta, Cafeteria atd.) Jídelna na celý pro celodenní stravování Příspěvek na penzijní a životní připojištění Sick days kancelářská pozice s pravidelnou pracovní dobou Relokační příspěvek pokud jsi z daleka (mimo Prahu a středočeský kraj)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Věda a výzkum, Výroba, průmysl, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie