Typ nabídky

Minimální mzda

Production Quality Specialist - Specialista na kvalitu výroby

referenční číslo: 55334 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro zavedený výrobní podnik v Praze Dolních Měcholupech hledám SPECIALISTU PRO KVALITU VÝROBY s aktivní angličtinou.
Zastupování výroby v otázkách kvality a úzká spolupráce s oddělením QA Aktivní podpora a rozvoj oddělení Odpovědnost za výsledky a standardy kvality ve spolupráci s dalšími odděleními Zlepšování standardů kvality a snížení opakování problémů Hodnocení a monitorování nápravných a preventivních opatření Tvorba analýz rizik pro výrobní procesy a jejich preventivních řešení Aktivní práce na zlepšování RFT Rozvoj v oddělení změnového řízení, optimalizacích a dalších souvisejících oblastech Spolupráce se specialistou na validaci čištění pro zajištění dokončení procesu validace čištění

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v oboru chemie, farmaceutické technologie, přírodních věd nebo příbuzné oblasti Minimálně 2 roky zkušeností ve farmaceutickém prostředí, GMP a systému kvality Vynikající komunikační a organizační dovednosti Silné analytické myšlení a schopnost dodržovat úkoly a termíny Plynulá znalost českého jazyka a pokročilá znalost angličtiny - denní využití MS Office a SAP

Nabízíme

Nástup možný ihned Týden volna navíc (25 dní dovolené) Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy Balíček zaměstnaneckých výhod – Flex program v hodnotě 11.000Kč (např. Multisport karta, Cafeteria atd.) Jídelna na celý pro celodenní stravování Příspěvek na penzijní a životní připojištění Sick days Relokační příspěvek pokud jsi z daleka (mimo Prahu a středočeský kraj)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie