Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Produkční výrobních zakázek

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29543760742 | aktuálnost: 27.06.2024

ELLIPSE CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Rozšiřujeme náš tým spolupracovníků a hledáme kolegu / kolegyni na pozici PRODUKČNÍ VÝROBNÍCH ZAKÁZEK. Jste to právě vy?
Jsme česká společnost s 21-letou historií. Pomáháme firmám tvořit jejich identitu v oblasti budování značky a firemní kultury v MERCH designu. Navrhujeme, designujeme a vyrábíme oděvní kolekce a doplňky pro nejvýznamnější značky a špičky ve svých oborech, jako například Škoda Auto, Kofola, nebo Husqvarna.

NÁPLŇ PRÁCE:
- řízení a plánování zakázek s využitím kreativity
- zajištění realizace výroby převážně textilního charakteru včetně logistiky
- komunikace se subdodavateli
- dohled nad plněním výrobních objednávek
- zpracování podkladů pro výběrová řízení

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání
- výborná znalost AJ slovem i písmem podmínkou
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
- analytické myšlení, organizační schopnosti, flexibilitu, odolnost vůči stresu
- řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič/ka

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní společnosti,
- přátelský pracovní kolektiv,
- zajímavou a motivující práci na HPP,
- odpovídající finanční ohodnocení ( fix + motivační pohyblivá složka z realizovaných zakázek )

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: telefon, notebook, příspěvek na penzijní a životní pojištění, 4 týdny dovolené, auto dle domluvy a potřeby, stabilní zázemí

PRVNÍ KONTAKT: zaslat životopis e-mailem na: prace@ellipse.cz, případně v době od 9 do 15 h, telefonicky p. Hana Vrublová, tel. 571 424 669

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 162, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita