Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Produktový inženýr kvality s AJ

referenční číslo: 57695 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

optimalizovat procesy kvality v oblasti produktové kvality analyzovat příčiny a odchylky ve výrobním procesu vyhodnocovat analýzy a chyby z hlediska kvality realizovat nápravné opatřená (8D apod.) reporting výrobních dat

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, management kvality) nebo praxe na obdobné pozici. zkušenosti na odd. produktové kvality ve výrobní společnosti AJ na komunikativní úrovni B1 znalost excelu při zpracování dat, kontingenční tabulky znalost výkresové dokumentace

Nabízíme

práci v moderním, mezinárodním prostředí unikátních zakázek a projektů kvalitní zaškolení na pozici lákavá mzda a roční bonus plně hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl