Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Produktový specialista - elektronika

referenční číslo: 55274 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se k dynamickému týmu jednoho z předních dodavatelů elektroniky na českém trhu a staňte se jeho součástí jako produktový specialista.
Aktivně rozvíjet svěřené portfolio produktů Výběr vhodných produktů a průběžná optimalizace sortimentu Vyjednávání s dodavateli o nákupních cenách, marketingové podpoře apod. Každodenní sledování trhu a konkurence Cenotvorba, vyhodnocování prodejů a reporting vedení společnosti

Požadujeme

Máte zkušenost na srovnatelné pozici v sortimentu jakékoliv elektroniky Bez problémů se domluvíte anglicky – budete komunikovat se zahraničními dodavateli Velmi dobře ovládáte MS Excel, znalost SAP výhodou Jste rozený obchodník, umíte výborně komunikovat a vyjednávat, jste orientovaný na zákazníka

Nabízíme

Finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a vašich výsledků Týden dovolené navíc – celkem 25 dní Pracoviště v dojezdové vzdálenosti na východ od Prahy Možnost kariérního růstu Vzdělávací kurzy a školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Středočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita