Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový specialista pro oblast molekulární patologie a imunohistochemie

referenční číslo: 2000317707 | aktuálnost: 05.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho významného klienta, menší, ale o to více stabilnější a dynamickou českou firmu, která působí na trhu již více než 25 let, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Produktový specialista/specialistka pro oblast molekulární patologie a imunohistochemie.

Naše specializace spočívá v dodávání špičkových zdravotnických přístrojů a diagnostických produktů pro oblast patologie. Díky naší flexibilitě a přátelskému kolektivu nabízíme unikátní pracovní prostředí, kde každý zaměstnanec má možnost přispět k našemu společnému úspěchu.

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky v ČR a SK – laboratoře molekulární patologie a imunohistochemie
  • Instalace přístrojů, podpora zákazníků, školení uživatelů, řešení technických dotazů a problémů
  • Prezentace na konferencích
  • Pravidelné reportování činnosti a dat od svěřených zákazníků
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, zpracovávání poptávek, tvorba nabídek (spíše okrajově)
  • Spoluodpovědnost za obchodní výsledky
  • cestování po laboratořích v rámci České a Slovenské republiky, přítomnost na konferencích v ČR i SK a občasné školení v zahraničí

Požadujeme:

  • Vzdělání přírodovědného směru
  • Předchozí praxe v akreditované laboratoři či na obdobné pozici pro obor molekulární diagnostiky a/nebo patologie velice vítána
  • Znalost práce na PC – MS Office (vytváření cenových nabídek, tvoření obchodních plánů, reporty, vytváření prezentací), SAP - výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, výborné komunikační dovednosti
  • Snaha o aktivní rozvoj produktové řady, sledování, hledání nových trendů
  • Samostatnost a flexibilitu, předpoklady pro týmovou spolupráci
  • Ochota častého cestování po laboratořích v ČR a Slovensku + školení v zahraničí
  • Znalost anglického jazyka (min. B2 - komunikace se zahraničními partnery)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zájem o vlastní odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost

VÝHODOU A DOBRÝMI PŘEDPOKLADY BUDE:

  • Široká znalost pracovních postupů v patologických laboratořích, především s molekulárně genetickými metodami anebo IHC
  • Orientace v předpisech CE-IVD

Nabízíme:

  • STABILITU - práci v menší, ale stabilní a renomované firmě s více než 25 lety zkušeností na trhu
  • PERSPEKTIVU – možnost rozšíření dovedností a výborné mzdové ohodnocení
  • Přátelské a podporující pracovní prostředí, kde je důraz kladen na týmovou spolupráci a osobní rozvoj
  • Odpovídající ohodnocení a benefity (soubor pestrých a rozmanitých benefitů)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 6 dní sick days
  • Možnost práce z domova (home office) dle domluvy a potřeby, díky tomu můžete být i z jiné lokality
  • Kurzy a vzdělávání
  • Dlouhodobou pracovní perspektivu – naši zaměstnanci jsou u nás velmi dlouho, někteří i více než 15 let
  • Možnost účastnit se prestižních konferencí a školení v ČR, SK i v zahraničí, což přispěje k Vašemu odbornému růstu a rozvoji
  • Místo sídla společnosti: Litvínovice (České Budějovice)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: product specialist, account manager, key account manager, obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova