Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Programátor/ka CNC

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29676300766 | aktuálnost: 04.08.2024

SpoluWorks Perfecta s.r.o.

Upřesňující informace

Co Vás čeká a koho hledáme?
- tvorba programů pro 5os CNC stroje v programovacím prostředí CAM - GibbScam
- příprava podkladů pro výrobu, nástrojové listy, výrobní postupy
- jedná se o malosériovou výrobu dílů z nerezových, železných i titanových slitin
Požadavky:
- SPŠ, SŠ se zaměřením na strojírenství a CNC programování
- praxi na CNC soustruzích, frézách
- znalost programování v CAM softwaru
- pečlivost, samostatnost a 100% spolehlivost
- aktivní přístup, flexibilitu, ochotu dalšího vzdělávání
Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- práce ve strojírenském odvětví, která má budoucnost a jistotu
- možnost se realizovat a kariérně růst
- kolektiv lidí s rodinnou atmosférou
Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, stravenkový paušál, bonusy a prémie. Kontakt na tel, na mail.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Za Humny 3306/18, Kyjov,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita